Gymnázium Jaroslava Heyrovského - škola hlavního města Prahy

Soutěže

Přejeme studentům hodně úspěchů v předmětových soutěžích a olympiádách.

Informace budeme průběžně doplňovat. 

 


Celostátní kolo soutěže v programování

Tomáš Veselý 6.a 1. místotvorba webu

Krajské kolo olympiády v anglickém jazyce

Richard Lego  7.b 2. místokategorie III.B 

Obvodní kolo olympiády v anglickém jazyce

 Klára Smolová 4.a 2. místo 

Obvodní kolo biologické olympiády

Kateřina Kalajová2.a2. místo

Krajské kolo chemické olympiády

Radka Křížová7.b úspěšná řešitelka kategorie B
Marie Kühnová7.b úspěšná řešitelka kategorie B
Otomar Miskolczi4.b4. místo kategorie D

Obvodní kolo Pythagoriády

Štěpán Procházka1.a1. místo  prima
Tomáš Bourek2.c3. místo sekunda
 Miroslav Tětek2.c3. místo sekunda

Krajské kolo soutěže v programování

Tomáš Veselý 6.a 2. místo Tvorba webu

Krajské kolo biologické olympiády

Michal Kříž 4.b 1. místo 

Krajské kolo soutěže v programování

Tomáš Veselý 6.a 1. místo Tvorba webu

Obvodní kolo matematické olympiády

Mikuláš Sýkora1.b1. místo kategorie Z6
Magdaléna Martínková1.b2. místo kategorie Z6
Anežka Procházková4.a2. místo kategorie Z9

Krajské kolo zeměpisné olympiády

 Jonáš Veselý 2.a 3. místokategorie B

Celostátní kolo astronomické olympiády

Radka Křížová7.b  2. místoNejvyšší kategorie - postup na Mezinárodní olympiádu v astronomii a astrofyzice

Obvodní kolo olympiády v anglickém jazyce

František Štěpánek 2.c 4. místo
Klára Smolová 4.a 2. místo
Hynek Novák 6.b 4. místo

Obvodní kolo olympiády v českém jazyce

Andrea Holá3.c2. místo kategorie I
Klára Dohnálková 7.c1. místo kategorie II

Krajské kolo fyzikální olympiády

 Radka Křížová 7.búspěšná řešitelka kategorie Apostup do celostátního kola 

Obvodní kolo fyzikální olympiády

 Mikuláš Kramosil

 3.c1. místokategorie F

Obvodní kolo zeměpisné olympiády

 Vojtěch Škarpa 1.b2. místokategorie A
 Jonáš Veselý 2.a1. místokategorie B 
 Petr Kühn 4.a2. místo kategorie C

Obvodní kolo olympiády v německém jazyce

Petr Antonín 5.c 1. místokategorie III A
Jonáš Veselý 2.a 2. místokategorie I B
Anna Čížková  2.a 3. místokategorie I B 

Obvodní kolo dějepisné olympiády

 Lukáš Mikulecký 4.b 1. místoTéma: Za poznáním, za obchodem i za prací aneb Cesty jako tepny civilizace

Mezinárodní olympiáda v astronomii a astrofyzice

 Radka Křížová 7.b 3. místoMezinárodní olympiáda v astronomii a astrofyzice v Pekingu