To, že Žijeme online, se promítlo i do letošního ročníku studentského festivalu Dialog. Studenti Lukáš Mikulecký a Lukáš Květoň se rozhodli využít distančního vzdělávání a přenesli celý festival do online prostředí. Podařilo se jim získat pestrý výběr hostů. Naši studenti se tak díky jejich tvrdé práci a nadšení pro věc mohli setkat s MMA zápasníkem a hercem, etickým hackerem, senátorem a lékařem, cestovatelem a youtuberem, zpravodajem ČT, novinářem, bojovníkem proti konspiračním teoriím a pracovníkem rozvědky.

Studenti si mohli vybrat své favority předem a zúčastnit se pak jejich přednášek přes online konferenci. Výběr byl ale opravdu těžký. Organizátoři se proto rozhodli, že přednášky nahrají a dají k dispozici studentům i učitelům pro pozdější zhlédnutí.

Velké díky patří také moderátorům jednotlivých Dialogů. Letos se tohoto nelehkého úkolu ujali následující studenti: Lukáš Květoň, Lukáš Mikulecký, Eva Soukupová, Eliška Kuthanová, Štěpán Švestka, Jirka Sejkora, David Vodrážka.

Závěrem je potřeba říci, že laťka pro příští rok je nastavena opravdu vysoko, a to zejména díky velkému nasazení výše zmíněných studentů.

Ještě jednou tedy děkujeme organizátorům a těšíme se na příští Dialog!

Eva Hrabáková a Lenka Zahrádková