Kalendář akcí

ČERVEN 2021

1.-7. 6.

  • Volno pro maturanty – příprava na maturitní zkoušky

2. 6.

  • Náhradní termín přijímacích zkoušek na osmileté studium

3. 6. 

  • Náhradní termín přijímacích zkoušek na osmileté studium

8.-10. 6.

  • Ústní maturitní zkoušky ve třídách 8. a – c
  • Výuka dle rozvrhu: primy – kvarty 1. – 5. vyuč. hod., kvinty – septimy 1. – 4. vyuč. hod.; výdej obědů 11:30 – 14:00 hod.

17. 6.

  • Fotografování žáků a pracovníků školy

18. 6.

  • Uzavření klasifikace a absence žáků za 2. pololetí školního roku

25. 6.

  • Volný den pro žáky dle § 24 odst. 2 školského zákona

30. 6.

  • vydávání výročních vysvědčení 7:50 – 8:35

KVĚTEN 2021

1. 5.

  • Krajské kolo biologické olympiády kategorie C, D – distančně

5. 5.

  • Přijímací zkoušky na osmileté gymnázium
  • Studijní volno pro žáky – zadána samostatná práce domů

6. 5.

  • Přijímací zkoušky na osmileté gymnázium
  • Studijní volno pro žáky – zadána samostatná práce domů

17. 5.

  • 7:50 hod. – Písemná zkouška profilové části maturitní zkoušky z předmětů ekonomie a chemie
  • Dialog 2021

18. 5.

  • 7:50 hod. – Písemná zkouška profilové části maturitní zkoušky z předmětu základy společenských věd

19. 5.

  • 7:50 hod. – Písemná zkouška profilové části maturitní zkoušky z předmětů dějiny výtvarného umění, zeměpis a matematika

20. 5.

  • 7:50 hod. – Písemná zkouška profilové části maturitní zkoušky z předmětů fyzika a biologie
  • 7:50 hod. – Praktická zkouška profilové maturitní zkoušky z předmětu informatika a výpočetní technika
  • Regionální kolo soutěže YPEF (mezinárodní znalosti a praktická lesnická soutěž ZŠ a SŠ), vybraní žáci 3.b

21. 5.

  • 7:50 hod. – Písemná zkouška profilové části maturitní zkoušky z předmětů dějepis, psychologie
  • Fotografování žáků nižšího stupně gymnázia a maturitního ročníku, začátek v 11:00 hod.
  • Vydávání výročních vysvědčení v 8.a-c

24. 5.

  • Společná část maturitní zkoušky – didaktický test – matematika, anglický jazyk

25. 5.

  • Společná část maturitní zkoušky – didaktický test – český jazyk a literatura

26. 5.

  • Společná část maturitní zkoušky – didaktický test – německý a španělský jazyk

DUBEN 2021

2. 4.

  • Velký pátek – státní svátek

5. 4.

  • Velikonoční pondělí – státní svátek

16. 4.

  • Uzavření klasifikace a absence žáků

19. 4.

  • Krajské kolo geologické olympiády – kategorie B

22. 4.

  • Krajské kolo fyzikální olympiády kategorie E online

28. 4.

  • Porada pedagogického sboru – online
  •  Soutěž v německém jazyce online: Deutsch mach Spaβ

29. 4.

Soutěž Bezpečný internet – krajské kolo


BŘEZEN 2021

8. 3.

  • Regionální kolo České lingvistické olympiády

10. 3.

  • Přednáška online na téma „Vliv stravy na zdraví“, přednášející doc. RNDr. M. Martínková, PhD.  (seminář chemie)

12. 3.

  • Školní kolo chemické olympiády kategorie D – distanční forma

16. 3.

  • Krajské kolo ekonomické olympiády – online test

17. 3.

  • Krajské kolo dějepisné olympiády – II. kategorie – distanční forma
  • Krajské kolo zeměpisné olympiády – distanční forma

18. 3.

  • Okresní kolo fyzikální olympiády kategorie EF – distanční forma

19. 3.

  • Školní kolo chemické olympiády kategorie D – test – distanční forma
  • Matematický klokan

31. 3.

  • Matematická olympiáda – 2. kolo kategorie Z6 – Z8 – online forma

ŘÍJEN 2020

28. 10.

  • Státní svátek – Den vzniku samostatného československého státu

29.-30. 10.

  • Podzimní prázdniny

ZÁŘÍ 2020

01. 09.

  • Schůzka s rodiči žáků prim v kmenových učebnách 17:30 – 18:30 hod.

02. 09.

  • Třídy v kmenových učebnách: primy – sexty 1. – 4. vyuč. hod., septimy – oktávy 1. – 5. vyuč. hod.
  • Vydávání obědů ve školní jídelně 11:30 – 14:00 hod.

03. 09.

  • Výuka dle rozvrhu

15. 09.

  • Písemná část maturitní zkoušky v podzimním zkušebním období roku 2020, začátek 9:00 hod.

17. 09.

  • Ústní část maturitní zkoušky v podzimním zkušebním období roku 2020, začátek ve 13:00 hod.

24. 9.

  • Fotografování žáků a pracovníků školy se odkládá

28. 09.

  • Den české státnosti (státní svátek)