Vybrané žákyně a vybraní žáci našeho gymnázia se v úterý 2. 6. 2026 zúčastnili celopražského kola Branně vědomostního závodu POKOS, který je pořádám Krajským vojenským velitelstvím. Žákyně a žáci si vyzkoušeli několik disciplín, například hod granátem na přesnost, topografii, dráhu bojovníka, otázky ze zdravovědy…
Soutěžilo se ve dvou kategoriích a obě kategorie se našim družstvům podařilo vyhrát a kvalifikovat se tak do celostátního kola, které se bude konat v říjnu v Brdech.
Vítězným družstvům gratulujeme a všem děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy!