Ve středu 13.5. nás reprezentoval semi-profesionální volejbalový tým na celopražské soutěži POPRASK. Týmu složenému z těch nejlepších terciánů a kvartánů pod vedením Matyáše Cypry se podařilo vybojovat krásné 4. místo. Celkem 9 prvotřídních volejbalistů reprezentovalo naši školu na tomto prestižním turnaji, včetně Ondřeje Lörince, který několikrát zachránil téměř nevyhratelné balóny. V zápasech ve skupině také zazářili Pavel Čížek a Kryštof Švíka, díky nimž naše reprezentace neprohrála jediný set prvních třech utkáních.