V prostorách Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy proběhlo slavnostní předání maturitních vysvědčení absolventům našeho gymnázia.
V důstojné atmosféře převzali maturanti z rukou vedení školy a třídních učitelů svá maturitní vysvědčení za přítomnosti rodičů, příbuzných a dalších hostů.
Letošní maturitní ročník dosáhl výborných výsledků. S vyznamenáním odmaturovalo 45 ze 76 maturantů, tedy více než polovina absolventů. Celkem 25 z nich prospělo s vyznamenáním se samými jedničkami.
Děkujeme všem, kteří se na přípravě a organizaci slavnostního předání podíleli, a našim absolventům přejeme mnoho úspěchů při studiu na vysokých školách i v jejich dalším osobním životě.