V maturitním týdnu proběhly na sportovištích našeho gymnázia sportovní dny. Během jednotlivých dnů třídy porovnaly svoje síly ve fotbale, přehazované, volejbale, basketbalu, florbalu, softbalu a atletice. Všechna tři dopoledne provázelo pěkné počasí, což přispělo k úspěchu akce.
Nejvíce sledované byly soutěže ve fotbale a volejbale. Vítězi fotbalových turnajů se staly třídy 7.A, 3.A a 2.B. Volejbalové turnaje poté ovládly dívky z 2.C (přehazovaná), 4.A a 5.C.
Všem děkujeme za účast a příjemnou atmosféru, kterou jste vytvořili! V neposlední řadě děkujeme také pomocníkům z řad studentů! Těšíme se zase za rok!