Během třídních schůzek proběhla na našem gymnáziu tradiční dobročinná akce Srdíčkové dny, kterou organizovali naši žáci ve vrátnici školy na podporu vážně nemocných dětí.
Zájemci si mohli kromě tradičních předmětů ze sbírky odnést také originální výtvory našich žáků.
Velmi si vážíme ochoty všech, kteří se do akce zapojili. Společně se podařilo vybrat částku 12 100 Kč, která poputuje na pomoc dětem, které to nejvíce potřebují.
Děkujeme všem za podporu a solidaritu.