První březnový týden žáci vyrazili na lyžařský kurz do rakouských Alp.Na lyžařský kurz jsme jeli do rakouského Schladmingu. Cesta na místo byla příjemná. Místo, kde jsme byli ubytováni bylo také fajn, vyhovovalo mne jídlo formou švédských stolů, jelikož si každý mohl vybrat, na co měl chuť. 

Ke sjezdovkám nás vozil autobus cca 25 min. Sjezdovky byly dobře upravené a vyhovovalo mne rozdělení do družstev. 

Počasí se nám vydařilo, sněhu jsme měli dost a chvilkama svítilo i slunce.

Celkově hodnotím kurz za vydařený, jsem ráda, že jsme jeli do Rakouska, protože tam byly mnohem lepší podmínky na lyžovaní než v Čechách. Kurz jsme si užili i jako třída, díky tomu, že jsme společně strávili týden, jsme se zase o něco více poznali.“

Markéta 2.a

„Lyžařský kurz jsem si velmi užil. Obě navštívená střediska působila velmi příjemně, ovšem sjezdovky už byly odpoledne hodně rozježděné. Nejvíce asi budu vzpomínat na poslední sjezd prvního dne k autobusu s panem profesorem Stratílkem, kde se nám podařilo zabloudit. Rád bych si dovolil mluvit za celou naší třídu, že jsme si tento kurz opravdu více než užili, všechny nás mrzí, že je u konce. Děkuji všem profesorům, kteří nám umožnili zrealizovat tyto super zážitky.

Petr 5.a